VU COST
Naujos šviesą stiprinančios medžiagos ir prietaisai iš III-V-N junginių
Novel Gain Materials and Devices Based on III-V-N Compounds
2010 03 12-13 Stambulas, Turkija. Vykdomojo komiteto posėdis ir darbo grupių WG1-WG4 mokslinis seminaras.
Balandžio 12 ir 13 dienomis Stambulo universitete vyko Vykdančiojo komiteto posėdis ir darbo grupių WG 1, 2, 3 bei 4 mokslinė konferencija. Šiame renginyje dalyvavo prof. Gintautas Tamulaitis ir prof. Edmundas Kuokštis. Buvo pristyti du pranešimai:
G. Tamulaitis, “Origin of inhomogeneous emission spatial distribution in high-indium-content InGaN LED structures”
E. Kuokstis, “Spatially-resolved photoluminescence study of  high-indium-content InGaN epilayers”
Vykdančiojo komiteto posėdyje buvo nuspręsta, kad COST veiklos MP0805 dalyviai parašys ir išleis vadovėlį, kuriame bus aprašytos nitridinių puslaidininkių tyrimams naudojamos matavimo metodikos. Po Stambulo posėdžio vykusioje virtualioje diskusijoje buvo sutarta dėl šio vadovėlio pobūdžio ir turinio. Vieną iš to vadovėlio skyrių (“Microphotoluminescence, Confocal, SNOM, and Cathodoluminescence Spectroscopy”) pavesta parašyti prof. G. Tamulaičiui. Preliminarus šio vadovėlio turinys atrodo taip:
Experimental techniques in semiconductor research
List of contributors and provisional content of each chapter:
1.REED/LEED techniques-Pekka Laukkanen (Finland)
2.Techniques for structural studies: TEM, EDX… - S. Molina (Cadiz, Spain)
3.Techniques for surface characterization- C. McConville (Warwick, UK)
4.Optical Modulation Spectroscopy – J. Misiewicz (Poland)
5.PL and magneto-PL - M. Capizzi/A. Polimeni (Italy)
6.Pressure studies – A. Adams/S. Sweeney (UK)